• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Szkolne wydarzenia

Dzień Wiosny rozpoczęliśmy  finałem TALENTOMANII, następnie obejrzeliśmy wiosenny pokaz mody i przegląd Złotych Przebojów z lat 60- ych. Jak przystało na drugi dzień wiosny, był to dzień ciepły, radosny i pełen wrażeń.

Dziękujemy Martynce i Oliwii za wzorowe prowadzenie imprezy. Wiosnę przywitaliśmy radośnie i głośno - muzyką, śpiewem, tańcem i piosenką Wesoły i radosny nastrój udzielił się  wszystkim
Wszyscy uczniowie zaprezentowali się pięknie:) Jury w składzie panie: Małgorzata i Ewa oraz pan Maciej  obradowało prawie godzinę, bo wybór był trudny. Oceniliśmy uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Gratulujemy wszystkim wykonawcom. Nagrodziliśmy wszystkich ponieważ już już sam udział jest dla nich wygraną i zwycięstwem nad tremą i publicznym wystąpieniem. Brawa i gratulacje należą się wszystkim, piękne i odważne wysępy. Podziwiamy Was wszystkich za Wasze pasje i odwagę sceniczną Brawo !!! Nagrody ufundowane zostały ze środków Stowarzyszenia Wspierania PSP 2 oraz przez p. Zygmunta Niewiadomskiego ( Allianz).

Finał Mam Talent 2019 - film     https://www.youtube.com/watch?v=VHIzcrCV_hI
Pokaz mody - film      https://www.youtube.com/watch?v=bLUO8ijvgkw
Natalia Tylkowska przekonuje, że każdy ma Talent   https://www.youtube.com/watch?v=nQ9I0yBVA5E
Wiosenna moda foto   https://drive.google.com/drive/folders/1xNHQP6VDKMINHFp1bEN9PH6FeaMfRo-7?usp=sharing

Elżbieta Bekier

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube