ZASTĘPSTWA

Nauczyciel zastępujący i przedmiot

M. Dorosz

4bc (ch)

E. Brzozowska – j. polski (za klasę 5a)

W. Niziołek – w-f

6ab (ch)

J. Zych – przyroda (za klasę 5a)

5cd (ch)

E. Sanowska – matematyka (za klasę 5a)

8ab (ch)

J. Szczeblowska – zaj. opiekuńcze (za klasę 5a)

Nieobecny nauczyciel

Lekcja

Nauczyciel zastępujący i przedmiot

M. Dorosz

8ab (ch)

R. Sidor – zaj opiekuńcze (za klasę 5a)

W. Niziołek – w-f

7ab (ch)

E. Sanowska – matematyka (za klasę 5a)

6ab (ch)

A. Jarzycka – j. angielski (za klasę 5a)

5cd (ch)

A. Kornecka - religia (za klasę 5a)

M. Wodała

J. Janusz – j. polski

E. Brzozowska – j. polski

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.