ZASTĘPSTWA

Klasa zwolniona

M. Nogaj

5c

N. Kępska – matematyka (za kl. 4c)

N. Kępska – matematyka (za kl. 4b)

4c

Klasa na wycieczce

A. Kornecka – religia (za kl. 5a)

M. Kajdan

A. Kornecka – religia (za kl. 4b)

4c

Klasa na wycieczce

E. Sanowska – matematyka (za kl. 5a)

A. Jarzycka – j. angielski (za kl. 5a)

M. Dorosz

8ab (chł)

R. Sidor – zaj. opiekuńcze

5ab (chł)

W. Niziołek – w-f (cała klasa 5b)

7ab (chł)

A. Jarzycka – j. angielski (za kl. 4b)

6ab (chł)

M Grubiak – w-f (za kl. 4c)

5cd (chł)

R. Sidor – technika (za kl. 4c)

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.