• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator dla rodziców

Klasa 1a

rok szk. 2013/ 2014

Wychowawca klasy: mgr Alicja Bławicka

1. Bogocz Dominik

 

 

 

2. Chmielarska Magdalena

 

 

 

3.  Fuks Magdalena

 

 

 

4.  Głąb Tymoteusz

 

 

 

5. Gospodarczyk Milena

 

 

 

6. Kisiel Amelia

 

 

 

7. Kisiel Oliwia

 

 

 

8. Kobza Maciej

 

 

 

9. Kot Nikola

 

 

 

10. Kozicki Kacper

 

 

 

11. Lisoń Aleksandra

 

 

 

12. Lisoń Tomasz

 

 

 

13. Pastuch Jakub

 

 

 

14.  Puzio Natan

 

 

 

15. Sobota Martyna

 

 

 

16. Sołtysiak Oskar

 

 

 

17. Stańczyk Zuzanna

 

 

 

18. Tokarczyk Jan

 

 

 

19. Zabłocki Karol

 

 

 

20. Ziółkowski Filip

 

Klasa 1b

rok szk. 2013/ 2014

Wychowawca klasy: mgr Małgorzata Konieczna

1. Babik Filip

 

 

 

2. Borowski Kevin

 

 

 

3. Bukowiec Aleksandra

 

 

 

4. Curzydło  Patrycja

 

 

 

5. Ćwiek Samuel

 

 

 

6. Gawlik Tomasz

 

 

 

7. Geiger Wiktoria

 

 

 

8. Jachura Natalia

 

 

 

9. Jaroń Kajetan

 

10. Kowalska Lena

 

11. Łysek Dawid

 

 

 

12. Malinowska Aleksandra

 

 

 

13. Małyk Filip

 

 

 

14. Marszałek Karolina

 

 

 

15. Migus Hubert

 

 

 

16. Nowacka Hanna

 

 

 

17. Ostrowska Małgorzata

 

 

 

18. Paszkowska Wiktoria

 

 

 

19. Pencak Patryk

 

 

 

20. Pross Aleks

 

 

 

21. Waszak Karolina

 

 

 

22. Wilk Mateusz

 

 

 

23. Witek Kinga

 

 

 

24. Zalewski Jan

 

Copyright © 2022. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube