• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Z życia świetlicy

Świetlica znowu na podium!!!

 

W piątek, 30 maja odbył się po raz czternasty Festiwal Piosenki Dziecięcej, zorganizowany przez Centrum Kultury w Głuchołazach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W Festiwalu wzięło udział rekordowo dużo dzieci (solistów i zespołów), łącznie ok. 150 osób. Spośród nich wybrano najlepszych wykonawców, którzy w tym roku otrzymali statuetkę Złotej, Srebrnej i Brązowej Gwiazdy

 

Naszą  świetlicę reprezentowały:

 

-Wiktoria Paszkowska w kat solistka (Kl. I-III) zdobywając Złotą Gwiazdę - I MIEJSCE!!!! BRAWO!!!

 

- Karolina Waszak w kat. solistka (Kl. I-III) zdobywając wyróżnienie BRAWO!!!

 

- Grupa Artystyczna w kat zespół (kl. I-III) zdobywając Złotą Gwiazdę – I MIEJSCE!!! BRAWO!!!

 

Duet Modnisie: Oliwia Brzozowska i Ewa Herman zdobywając wyróżnienie – BRAWO!!!

 

Szkolny Klub Wolontariatu w składzie: Oliwia Brzozowska, Ewa Herman, Joanna Iwańska, Joanna Strojewska, Martyna Duszeńko i Nikola Sznajder zdobywając wyróżnienie – BRAWO!!!.

 

Nagrodzeni artyści na co dzień pracują pod okiem p. Agnieszki Podkowskiej.


 

 

Gratulujemy... i życzymy dalszych sukcesów !!!!

 

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube