• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Język Angielski

Jak co roku 31 października w świetlicy  odbyła się szkolna zabawa Halloween'owa dla klas IV-VI, zorganizowana przez anglistki panią Alicję Jarzycką i Halinę Gospodarczyk.

HALLOWEEN KLAS IV-VI

Na zlot straszydeł przybyły różne zmory, udręczone dusze, wampiry, czarownice, zombie i kościotrupy! A oto wyróżnione kostiumy:

Każdy miał okazję brać udział w różnorodnych konkurencjach i zabawach, takich jak: apples on a string czy doughnuts on a string – polegające na jak najszybszym zjedzeniu zawieszonego na sznurku jabłka lub pączka bez użycia rąk, passing through swamp – przejście przez bagno, mummy wrap game – zawijanie mumii czy scary stories – opowiadanie strasznych historii. Wszystkie konkurencje zostały obficie nagradzane pysznymi cukierkami, strasznymi żelkami i piankami:))

Apples on String

Doughnuts on String

Passing through Swamp

Mummy Wrap

Scary Stories

Bawiliśmy się przednio, dzikim harcom nie było końca, muzyka, wieczorowe ciemności,

przymglone światło lampionów, dynie i dekoracje rodem z horroru

stworzyły niesamowitą atmosferę.

Tegoroczna zabawa Halloween'owa na długo zostanie w naszych pamięciach.

Dziękujemy za udaną zabawę i zapraszamy na koleją już za rok!!

 

 

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube