• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Zajęcia informatyczne i techniczne

-----------------

Klub Turystyki Kolarskiej "KTUKOL" zapraszają 26.04.2014

na rajd "Witamy wiosnę".

 

MISTRZOSTWA POWIATU W JEŹDZIE ŻÓŁWIEJ NA ROWERZE

 

Znana i popularna impreza o zasięgu powiatowym, adresowana do uczniów szkół podstawowych,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gimnazjalnych i średnich, a także do najmłodszych - przedszkolaków. Głównym celem wiosennego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rajdu otwierającego tegoroczny sezon kolarski w naszym mieście, jest popularyzacja sportu i turystyki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jako formy aktywnego i zdrowego wypoczynku, głównie wśród młodzieży szkolnej, wolnego od alkoholu,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nikotyny i wszelkiego rodzaju używek. Na mecie imprezy na uczestników czeka zawsze wiele atrakcyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

konkursów rowerowych, sprawnościowych i teoretycznych ( kolarski tor przeszkód, rowerowa jazda żółwia,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znajomość przepisów ruchu drogowego oraz konkurs techniczny ). Uczestnicy rywalizują w kategoriach szkół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podstawowych oraz gimnazjalnych i średnich, a najlepsi zawodnicy dzięki pomocy wielu instytucji otrzymają nagrody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i upominki rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej, najliczniejsze reprezentacje szkół,

klubów lub innych grup zrzeszonych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zostaną uhonorowane atrakcyjnymi pucharami okolicznościowymi.

 

 

 

 

Copyright © 2019. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube