Informator

W dniu 19 października 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Odbywały się one w lokalu wyborczym, czyli w sali 21, specjalnie przygotowanym na ten dzień.

Były tajne i demokratyczne, uczestniczyli w nich uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Kewni Borowski, Samuel Ćwiek, Tomasz Gawlik, pod czujnym okiem opiekuna samorządu.

Wyniki głosowania:

W wyniku głosowania przewodniczącą szkoły zastała : Martyna Kanarska z kl. 7 b

zastępcy:         Martyna De Cao kl 5b

Zapała Michał  kl 8b

W skład Rady Samorządu Uczniowskiego weszli również uczniowie z największą ilością głosów wytypowani w głosowaniu czyli:

Wiśniewska Katarzyna             4c
        Kisiel Amelia                          6b
       Glombica Natan                     5a
      Paliga Zuzanna                       8a
       Mendrychowski Michał           7b
       Borkowska Maja                    8b
     Jaroń Kajetan                          6a
     Chwastyk Emilia                      4a
     Rzeszutko Karolina                  4c
     Lubaś Miłosz                           5d
    Pawlik Natalia                         5c
Jurek Maksymilian                  8a

oraz poczet falgowy:   Aleksandra Bukowiec, Kajetan Jaroń, Amelia Kisiel

Apele szkolne prowadzi Katarzyna Wiśniewska.

Opiekunowie Samorządu

Joanna Zych