Informator

Zaangażowanie rodziców w rozwój fizyczny dziecka jest niezmiernie istotne i w ogromnym stopniu wpływa na kształtowanie sportowych postaw i stosunku dzieci do aktywności fizycznej. W związku z powyższym w naszej szkole  powstał projekt „ROZRUSZAJ RODZICÓW”, który skierowany został dla rodziców uczniów naszej szkoły.

Rodzice jako największe autorytety dla swoich dzieci mają ogromny wpływ na ich wychowanie. Dając pozytywny, praktyczny przykład przyczyniają się do zachęcania dzieci do sportowego i zdrowego stylu życia, do odpowiedniego wykorzystania czasu wolnego. W ramach tych zajęć w naszej szkole odbywają się cyklicznie zajęcia ruchowe dla rodziców.

Będą to: zajęcia pilates, samoobrony, rozgrywki sportowe, fitness, spotkania z dietetyczką i inne, w zależności od potrzeb rodziców.

Już za tydzień, w środę, 25 października, o godz. 17.00, na hali PSP2 w ramach programu "ROZRUSZAJ RODZICÓW", odbędą się zajęcia PILATES dla rodziców, które poprowadzi instruktor pilates pani Anna Idzi.

Pani Ania od kilku lat prowadzi zajęcia w naszej szkole i uleczyła już niejeden kręgosłup i umięśniła niejeden brzuszek:) Zapraszamy mamy i tatusiów oczywiście.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny !!!

Po zajęciach odbędą się indywidualne konsultacje. Chętnych prosimy o zabranie maty do ćwiczeń.

Jakie efekty daje pilates? Ćwiczenia pilates m.in. wzmacniają kręgosłup, poprawiają postawę ciała i pozwalają wyrzeźbić smukłą sylwetkę. Pilates jest także przeznaczony dla osób, które chcą wrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach. Pilates pozwala zyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię ciała oraz ducha.

Sprawdź, jakie jeszcze efekty może dać ci pilates: